معرفی واحد بازرگانی و تبلیغات فرودگاهی

تبلیغات فرودگاهی

فرودگاه ها دارای ویژگی های خاصی هستند که از آن جمله رفت و آمد مدیران و صاحب نظران در حوزه های مختلف اجتماع است.این افراد در فرصتی که در فرودگاه برایشان ایجاد می شود قطعا نگاهی ویژه و حرفه ای به پیام های اطلاع رسانی اطراف خود دارند.
در فرودگاه افرادی مختلف به لحاظ مراتب کاری و اداری و نیازهای اطلاع رسانی در حال رفت و آمدند و چشم تمامی این افراد تیز بین و موشکافانه است و همانگونه که در محیط اجتماعی نشانه هایی از تبادل فرهنگی وجود دارد ، تبلیغات در فرودگاه نیز میتواند خود را با آن معیارها هماهنگ کند.
هسته اصلی فضایی و کارکردی شهر فرودگاهی پایانه مسافری آن است که به میدان مرکزی شهری تشبیه شده است. این محل به عنوان یک ارتباط ‌دهنده تجاری چند منظوره عمل می‌کند که در آنجا انواع خدمات و تبلیغاتی را برای کالاها و یا برندها می توان ارائه داد.
نیاز فرودگاه‌ها به ایجاد منابع درآمدی جدید غیرپروازی به‌منظور رقابت بیشتر و همین‌طور انجام بهتر امور متداول مرتبط با هوانوردی ورود حرفه و صنعت تبلیغات این مهم را برآورده ساخته است و تبلیغات فرودگاهی یکی از هدفمند ترین نوع تبلیغاتیست که شرکت های بزرگ تبلیغاتی بدنبال آن هستند و صنعت تبلیغات فرودگاهی در کشور رو به برومندیست.
در فرودگاه انواع فضاهای تبلیغاتی بسته به نوع برند و سالن اکران برای تبلیغات دارد و از طرفی در فرودگاه های بین المللی با توجه به رفت و آمد مسافرین داخلی و خارجی سالن های بیشتری نسبت به سایر فرودگاه ها دارد.

شما میتوانید جهت اطلاع از انواع فضاهای تبلیغاتی قابل واگذاری در فرودگاه های کشور به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

لیست فضاهای تبلیغای قابل واگذاری در فرودگاه های کشور

همچنین از طریق آدرس ذیل میتوانید  از شرایط واگذاری و  اجاره انواع غرفه ها و کانترهای قابل واگذاری در فرودگاه های ایران مطلع شوید:

لیست غرفه ها و کانترهای فرودگاه های کشور

لازم به ذکر است تعرفه انواع فضاهای تبلیغاتی قابل ارائه در هر فرودگاه بستگی به نوع تابلوهای تبلیغاتی و سالن فرودگاه برای اکران دارد و ارزش گذاری بر روی این تابلوها از طریق برگزاری مزایده های دوره ای و پذیرش آن توسط شرکت های تبلیغاتی انجام می شود.

لیست تعرفه اجاره انواع تابلوها و فضاهای تبلیغاتی قابل واگذاری در فرودگاه های کشور
واحد بازرگانی و تبلیغات فرودگاهی کشور باهدف تسهیل امر اجاره فضاهای تبلیغاتی، اطلاع رسانی و مشاوره در زمینه خدمات فرودگاهی راه اندازی گردیده و هم اکنون نیز در حال خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

از جمله خدمات این واحد می توان  به موارد زیر اشاره نمود:

  • اجاره انواع فضاهای تبلیغاتی در کل فرودگاه های کشور
  • اجاره کانتر و غرفه های داخل فرودگاه
  • مشاوره رایگان جهت امر تبلیغات در فرودگاه
  • اطلاع رسانی در زمینه شرایط واگذاری فضاهای تبلیغاتی داخل فرودگاه
  • اطلاع رسانی در مورد پیشنهادات ویژه و بهرمندی از تخفیفات دوره ای
  • ارائه لیست تعرفه های فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه های مختلف  کشور
  • اطلاع رسانی،مشاوره و همکاری در زمینه مزایدها و مناقصات فرودگاه
  • آمار،اطلاعات و بازخوردهای مربوط به تبلیغات فرودگاهی
  • ارئه پلن ها و راهکارهای تبلیغاتی خاص برای برندها و صاحبان محصول

جهت کسب اطلاع بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.