فرودگاه های کشور

فرودگاه های ایران

در راستای اطلاع رسانی از وضعیت فرودگاه های کشور و ارائه هرچه بهتر اطلاعات تکمیلی در مورد صنعت هوایی و فرودگاهی کشور، در این قسمت سعی بر آن شده تا مرجعی کامل از اطلاعات مختلف در زمینه فرودگاه های کشور ارائه گردد.

این اطلاعات به شرح ذیل میباشد:

معرفی فرودگاه های ایران

در ایران بیش از ۷۰ فرودگاه در شهرهای مختلف درحال فعالیت هستند که از این تعداد، ۲۲ تای آن بین المللی، ۳۳ تای آن داخلی و ۱۷ تای آن نظامی است. همچنین بررسی هایی جهت تاسیس در برخی از شهرهای پر جمعیت و یا پر اهمیت کشور درحال انجام است که درصورت تصویب و تاسیس اطلاع رسانی های مربوطه از طریق همین وب سایت انجام خواهد گرفت.

در آدرس ذیل میتوانید لیست کامل فرودگاه های ایران به همراه توضیحات و سایر اطلاعات موردنیاز درمورد آنها را میتوانید مشاهده نمایید:

لیست فرودگاه های ایران

 

اطلاعات پروازهای روزانه فرودگاه های ایران

داشتن اطلاع از برنامه پروازهای روزانه فرودگاه های مختلف ایران میتواند اهمیت بسیاری زیادی برای هموطنان داشته باشد. در بخش اطلاعات پرواز میتوانید لیست پروازهای روزانه فرودگاه های مختلف ایران را به تفکیک شهر مشاهده نمایید.

اطلاعات پروازهای روزانه فرودگاه های ایران

 

معرفی ناوگان هوایی و هواپیماهایی که در ایران تردد میکنند

در بخش معرفی ناوگان هوایی ایران، سعی شده تا لیستی از شرکتهای تولید کننده هواپیما که تولیدات آنهادر ایران مورد استفاده قرار میگیرد، معرفی شود. همچنین لیست هواپیماهای مختلف در ایران نیز به تفکیک برند سازنده آن را میتوانید از طریق همین وب سایت مشاهده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:

ناوگان هوایی (تجاری) ایران

 

معرفی ایرلاین های فعال در ایران

یکی دیگر از خدماتی که در وب سایت فرودگاهی ارائه میشود، معرفی خطوط هوایی و شرکتهای ارائه دهنده خدمات هواپیمایی در ایران می باشد. در بخش معرفی ایرلاین ها، لیست تمام ایرلاین های ایرانی به همراه معرفی مختصری از فعالیت های آنها و سابقه خدمت راسنیشان تهیه گردیده است. همچنین لیست هواپیماهایی که هرکدام از این ایرلاین ها در اختیار دارند به همراه تعداد آنها و سایر اطلاعات مفید در این زمینه ارائه گردیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:

خطوط هوایی (ایرلاین ها) ایران