خطوط هوایی نسیم و جی در اصفهان راه اندازی می شود

خطوط هوایی نسیم و جی در اصفهان راه اندازی می شود

استاندار اصفهان اعلام کرد : خطوط هوایی ” نسیم ” و ” جی ” در اصفهان ، به منظور کاهش لغو و تاخیر پروازها راه اندازی می گردد .
به گزارش فرودگاهی ، رسول زرگرپور در آیین افتتاحیه هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری ، هُتلداری و صنایع وابسته در اصفهان ، ضمن اشاره به توسعه فرودگاه شهید بهشتی این شهر ، بیان کرد : شش هزار مترمربع به فضای فرودگاه اصفهان افزوده می‌شود . همچنین ارتقای سطح پارکینگ این فرودگاه سبب افزایش گنجایش هواپیما تا ۲۰ فروند خواهد شد .
وی افزود : قطار سریع السیر اصفهان – تهران نیز با مشارکت دو شرکت چینی و اروپایی به ناوگان حمل و نقل اصفهان اضافه می شود و این قطار قرار است به قطار شهری اصفهان و همچنین فرودگاه امام (ره) متصل شود .
استاندار اصفهان با اشاره به حضور ۳۰۰ هزار گردشگر خارجی و شش میلیون گردشگر ایرانی در سال گذشته در اصفهان ، گفت : در چند سال اخیر گردشگری در اصفهان به میزان ۵۰ درصد رشد داشته است ، درحالی که این شاخص در کشورهای خارجی ۴ درصد و در استان های دیگر کشورمان ۱۲ درصد بوده است .
زرگرپور خاطر نشان کرد : پس از برنامه ششم توسعه ، میزان حضور گردشگر خارجی در اصفهان باید به یک میلیون نفر و میزان گردشگر داخلی باید به ۲۰ میلیون نفر در سال برسد . برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از سال ۹۵ تا ۹۹ است . همه دستگاه های مرتبط با حوزه گردشگری با این چشم انداز فعالیت کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.