خدمات تبلیغات فرودگاهی

به تازگی تبلیغات در فرودگاه های کشور از موقعیتی استراتژیکی برخوردار میباشد، از این رو فضاهای تبلیغاتی قابل ارائه در فرودگاه ها موقعیت مناسبی را برای معرفی یک محصول یا کالا پدید می آورد و صاحبین برند را بسوی تبلیغات در فرودگاه سوق می دهد و جانمایی مناسب فضاهای تبلیغاتی و نوع تبلیغات مرتبط با محیط فرودگاه از جمله عواملی است که در به کار گیری آن باید دقت لازم انجام شود.از جمله خدمات این واحد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

اجاره انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه

با توجه به موقعیت فرودگاه و بین المللی بودن یا نبودن آن فضاهای مختلفی در را می توان نام برد از جمله مهمترین این فضاها شامل موارد زیر می باشد:

 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه
 • ستون داخل سالن فرودگاه
 • فضای بیرونی فرودگاه
 • فضای پارکینگ فرودگاه
 • سالن ترانزیت فرودگاه
 • محوطه داخلی فرودگاه
 • سالن گمرک فرودگاه
 • سالن انتظار فرودگاه
 • ترمینال فرودگاه
 • نوار نقاله فرودگاه

اجاره کانتر و غرفه های داخل فرودگاه

غرفه های قابل عرضه در فرودگاه ها عموما در سالن ترمینال های مسافر بری وجود دارند که در این غرفه همه نوع خدمات ارائه میشود.

 

مشاوره رایگان در امر تبلیغات در فرودگاه

مشاوره و اطلاع از نحوه واگذاری و هزینه های پرداختی و مدت اجاره ماهیانه  تابلوهای تبلیغاتی و… از جمله مواردی است که انجام آن برای تبلیغات لازم می باشدلذا شما در این قسمت می توانید از خدمات رایگان در زمینه اطلاع رسانی بهرمند شوید.

اطلاع رسانی از شرایط واگذاری فضاهای تبلیغاتی  فرودگاه

با توجه به موقعیت قرارگیری فرودگاه در هر شهر،نوع تابلو تبلیغاتی و فضای مورد نیاز برای تبلیغات و جایگیری آن شرایط واگذاری متفاوت می باشد.

اطلاع رسانی در مورد پیشنهادات ویژه و تخفیفات دوره ای

از آنجایی که اجاره هر نوع تابلو تبلیغاتی با توجه به ابعاد و نوع سازه قیمت قابل توجه ای را به خود اختصاص داده است ما برای مشتریانی که مایل به دیده شدن در  شرایط مطلوب تری را هستند پیشنهادات ویژه و تخفیفات خاصی را لحاظ می کنیم.

ارائه لیست تعرفه تبلیغات در فرودگاه های کشور

تعرفه فضاهای تبلیغاتی در هر دوره به صورت متناوب در حال تغییر کردن است و ما در این قسمت قادریم لیست تعرفه فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه های کشور را با قیمیتی بروز در اختیار مشتریان بگذاریم.

اطلاع رسانی در زمینه مزایدها و مناقصات فرودگاه

یکی از رسالت های پرتال فرودگاهی کشور انتشار اخبار مربوط به مناقصات و مزایده هایست که در زمینه صنعت حمل و نقل هوایی کشور اتفاق می افتد. از طریق همین وب سایت شما میتوانید آخرین اخبار مناقصات و مزایده ها را چه قبل از برگزاری و چه  بعد از آن، دنبال کنید.

آمار، اطلاعات و بازخوردهای مربوط به تبلیغات فرودگاهی

در این وب سایت شده است تا آمار و اطلاعاتی مفید در زمینه میزان اثربخشی تبلیغات در فرودگاه های مختلف ایران و همچنین آخرین اکران های تبلیغات فرودگاهی کشور منتشر شود. که به این آمار میتواند میزان آگاهی صاحبان صنایع و برندهای مختلف را قبل از تبلیغات در فرودگاه ها بالا ببرد.

 

ارائه راهکارهای تبلیغاتی خاص

برخی از شرکت ها طرفدار تبلیغات خاص و منحصر به فرد هستند و یا به نوعی صرفا به دنبال اجاره فضاهای تبلیغاتی از پیش تعبیه شده نیستند. ما در این زمینه می توانیم راهکارهای مفید و خلاقانه تری را پیش رو بگذاریم و پلن های خاص را جهت تبلیغات معرفی خواهیم کنیم.

 

واحد خدمات بازرگانی و تبلیغات فرودگاهی کشور با کادری مجرب، مجری تبلیغات در فرودگاه های کشور می باشد و کسانی که قصد تبلیغات در فرودگاه های کشور را دارند می توانند جهت مشاوره در این زمینه به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.