تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید دستغیب شیراز

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید دستغیب شیراز

فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک و چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور بعد از فرودگاه مهرآباد ، فرودگاه مشهد و فرودگاه امام خمینی است .
فرودگاه شیراز علاوه بر داشتن پروازهایی به شهرهای داخلی ایران، تعدادی پرواز خارجی و به خصوص به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس دارد و دارای دو ترمینال است که ترمینال ۱ پروازهای داخلی به وسعت ۱۶ هزار متر مربع می باشد .
در این فرودگاه روزانه ۱۲۰ پرواز داخلی و ۱۰ پرواز خارجی انجام می‌شود و حدود ۱۴ شرکت داخلی و ۸ شرکت خارجی به بیش از ۳۵ مقصد خدمات رسانی می‌کنند .
طبقهٔ همکف این فرودگاه شامل سالن عمومی ، سالن پذیرش مسافر و بار ، سالن تحویل بار مسافران ورودی ، فضاهای گمرک ، اتاق‌های اداری ، سالن بارانداز و فضاهای خدماتی ، راهروی ارتباطی مسافران ورودی ، کنترل گذرنامهٔ ورودی ، فضاهای اداری ، فروشگاه‌های آزاد و فضاهای خدماتی می‌‌باشد و طبقهٔ دوم شامل سالن انتظار پرواز ، کنترل گذرنامهٔ خروجی ، فروشگاه‌های آزاد ، کنترل امنیتی ، بوفه ، نمازخانه ، سرویس‌های بهداشتی و فضاهای خدماتی است .
فرودگاه بین‌المللی شیراز دارای ۱۵ مسیر هوایی (ROUTE) می‌باشد که در مسیرهای داخلی به شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، ساری، نوشهر، آبادان، بوشهر، بندرعباس، کرمان، کرمانشاه، لارستان، لامرد، کیش، لاوان، قشم، سیری، ماهشهر، خارک، عسلویه و رشت پرواز دارد و در مسیرهای خارجی نیز به کشورهای چون مالزی، سوریه، قطر، امارات متحده عربی (دبی، ابوظبی و شارجه)، امان، کویت، ترکیه، عراق، بحرین و عربستان ارمنستان جمهوری آذربایجانگرجستان امان و بصورت موردی به روسیه، پاکستان، مصر و سودان نیز پرواز انجام می‌شود . درکل پرواز به ۱۸ مقصد خارجی از شیراز وجود دارد .
با اتمام طرح توسعه فرودگاه بین‌المللی شیراز ظرفیت پذیرش مسافر فرودگاه دستغیب شیراز از ۴ میلیون نفر به ۱۰ میلیون مسافر در سال افزایش یافته است . طرح توسعه فرودگاه در دو فاز کوتاه مدت و میان مدت پیش بینی شده‌ است که توسعه ترمینال داخلی فرودگاه در ادامه ترمینال فعلی به مساحت ۳۲۰۰ متر مربع از جمله طرح هایی است که مورد بهره‌برداری قرار گرفته است . همپنین با احداث ترمینال جدید پروازهای خارجی ظرفیت پذیرش بیشتر خواهد شد .

تعرفه تبلیغات در فرودگاه بین المللی شیراز

شیراز به سبب جاذبه های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود فرامیخواند از همین جهت رفت و آمد گردشگران داخلی و خارجی به این فرودگاه سبب توجه صاحبین رسانه ها به سوی تبلیغات در فرودگاه شیراز گشته است و وضعیت فعلی فرودگاه شیراز به لحاظ جایگاه فرهنگی و اقتصادی موقعیت مطلوبی را برای اجاره تابلوی تبلیغاتی در فرودگاه شیراز فراهم آورده است و از طرفی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی کشور، باعث جذب صاحبین برند به سوی اجاره فضا های تبلیغاتی در فرودگاه شیراز به منظور توسعه برند و فروش کالا می گردد.

در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز که چهارمین فرودگاه از نظر حجم پروازی و تعداد جابجایی مسافر را به خود اختصاص داد ۲۴هزار و ۵۷۲ پرواز انجام شد که نسبت به سال گذشته هیچ رشدی نداشته است. تعداد مسافران جابجاشده از این فرودگاه با افزایش ۷ درصدی نسبت به سال ۹۲ تعداد ۲ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۷۴۳ نفر بود.

با توجه به میزان برگزاری مزایدات دوره ای برای واگذاری فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه شیراز تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی،درحال تغییر می باشد و نحوه ارزش گذاری بر اساس شرایطی همچون انواع رسانه تبلیغاتی،جایگاه تبلیغاتی و نوع تبلیغات و … می باشد،به همین دلیل یک قیمت پایه و کلی برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز نمی توان اعلام نمود.

فضاهای تبلیغاتی مهم در فرودگاه شیراز :

 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی شیراز
 • درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن عمومی فرودگاه بین المللی شیراز
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی شیراز
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی شیراز
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی شیراز
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی شیراز
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی شیراز
 • ترمینال فرودگاه بین المللی بندر شیراز
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی شیراز

چنانچه تمایل به انجام تبلیغات در فرودگاه شیراز را دارید می توانید برای آگاهی از تعرفه اجاره تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی شهر شیراز با شماره تلفن : ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید . 

pdf
تعرفه تبلیغات در فرودگاه بین المللی دستغیب شیراز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.