تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید مدنی تبریز

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید مدنی تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز ، بزرگ ‌ترین فرودگاه در شمال غرب ایران است که در مرکز استان آذربایجان شرقی قرار گرفته است و سومین فرودگاه کشور از نظر حجم مسافر (پس از تهران و مشهد) می‌باشد و به جهت واقع شدن در مرز و کریدور هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه ، از اهمیت زیادی برخوردار است .

فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز بزرگترین فرودگاه ناحیهٔ شمال غرب ایران است. این فرودگاه به صورت ۲۴ ساعته عملیاتی بوده.این فرودگاه بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی تغییر نام داده است.

این فرودگاه در سال ۱۳۲۹ با مأموریت ارائه خدمات هوایی ، پروازهای برنامه‌ای و غیر برنامه‌ای ، آموزشی و نظامی برای مسافرین ، متقاضیان و سایر ارگان‌های کشوری و تحت نظارت ضوابط سازمان جهانی هوانوردی ICAO در محل کنونی و در ارتفاع ۱٬۴۹۴ متری از سطح دریا و در زمینی به‌مساحت ۴۲۰ هکتار تاسیس گردید .

تعرفه تبلیغات در فرودگاه بین المللی تبریز

موقعیت جغرافیایی فرودگاه تبریز در مرکز آذربایجان شرقی باعث گردیده پروازهای نسبتا مهم و استراتژیکی در این فرودگاه صورت گیرد و مرکز توجه صاحبین برندها باشد .

این فرودگاه پس از فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) تهران، فرودگاه های مشهد، اصفهان و شیراز از نظر تعداد پرواز و حجم مسافر در رده ششم فرودگاه های کشور قرار دارد.

اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی و تبلیغات در فرودگاه تبریز و همچنین سایر فرودگاه ها حکم تماشای یک جاذبه دیدنی را دارد که باعث توجه مسافرین و مشایعین می گردد ، لذا تبلیغات در فرودگاه تبریز باید به گونه ای صورت گیرد که مخاطب را به تصمیم یک انتخاب مهم سوق دهد و نتیجه آن باعث اعتبار و فروش هرچه بهتر محصولات گردد .
بر اساس مزایدات دوره ای که در راستای ارتقاء سطح تامین کالا و خدمات مورد نیاز مسافرین و مشایعین فرودگاهی ، نسبت به واگذاری فضاهای تبلیغاتی صورت می گیرد ، تعرفه تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به بخش خصوصی که واجد شرایط مطرح شده باشند واگذار می شود و لازم به ذکر است که تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه تبریز در هر دوره قابل تغییر می باشد و به همین دلیل برای اطلاع از قیمت اجاره بیلبورد در فرودگاه تبریز باید به شرکت های تبلیغاتی و مجریان تبلیغات فرودگاهی رجوع گردد .

پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه تبریز :

پروازهای داخلی فرودگاه تبریز به‌صورت هفتگی و روزانه انجام می‌شوند که شامل پروازهای تبریز – تهران ، تبریز – مشهد ، تبریز – اصفهان ، تبریز – شیراز ، تبریز – اهواز ، تبریز -بندرعباس ، تبریز – ماهشهر ، تبریز – کیش و تبریز – عسلویه می‌باشد و پروازهای بین‌المللی از این فرودگاه شامل پروازهای تبریز- استانبول ، تبریز – دبی ، تبریز – ارزروم ، تبریز – دمشق ، تبریز-بغداد ، تبریز – مدینه ، تبریز – جده ، تبریز – غازی عینتاب و تبریز – باکو ، تبریز – نجف ،تبریز – تفلیس ، تبریز – وان می‌باشند که معمولا پروازهای بین‌المللی ویژه‌ای در ایام نوروز و تعطیلات تابستان به شهرهای ازمیر، آنتالیا ، بودروم ، آدانا در ترکیه ، تفلیس در گرجستان و موناستیر در تونس دایر می‌شود .

تبلیغات در فرودگاه

فضاهای تبلیغاتی مهم در فرودگاه بین المللی تبریز :

  • سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن عمومی فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی تبریز
  • سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی تبریز
  • درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی تبریز

جهت مشاوه و آگاهی از تعرفه تبلیغات و همچنین اجاره تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با شماره : ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید .

pdf
تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید مدنی تبریز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.