تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در ۱۰ ناتیکال مایلی شرقی اصفهان در منطقه کویری و در مساحت ۱۰۴۱ هکتار با هدف ارائه خدمات هوایی برنامه ای و غیر برنامه ای ، آموزشی و انجام پروازهای مسافری در سال ۱۳۶۱ تأسیس و رسما به صورت عملیاتی وارد ناوگان هوایی کشور شد .
این فرودگاه دارای ۱۰ جایگاه پذیرش جهت انواع هواپیماهای مسافربری موجود و ترمینال پروازهای داخلی به مساحت ۱۳۷۵۰ مترمربع و ترمینال خارجی با سطح زیر بنای ۷۳۰۰ متر مربع می باشد . از مزیت های این فرودگاه فاصله مناسب آن از اراضی شهری است که بسیاری از مشکلات فرودگاه های دیگر کشور را دارا نمی باشد که از مهم ترین آنها عدم ایجاد آلودگی صوتی برای ساکنین شهر اصفهان است .

تبلیغات در فرودگاه اصفهان

شهر تاریخی اصفهان به دلیل موقعیت خاص سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و … از جاذبه های خاص طبیعی و گردشگری بسیاری برخوردار است که هر ساله علاوه بر مسافرین داخلی و ایرانگردان ، پذیرای شمار زیادی از جهانگردان و طرفداران صنعت توریسم می باشد و این امر سبب گردیده تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان که به عنوان پایتخت فرهنگی ایران می باشد یکی از فرصت های مناسب برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی ، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی می باشد .

نکته قابل توجه ، بررسی و دیدار بسیاری از مقامات و مسئولین ارشد کشورهای مختلف است که ضمن سفر به ایران حتما از شهر تاریخی اصفهان بازدید می کنند و این امر اهمیت بالای این شهر و لزوم وجود تشکیلاتی زیبا ، مجهز و در خور شهر تاریخی اصفهان را یادآوری می کند و هدف تمامی مسئولین استانی نیز در زمینه های مختلف ، جلب رضایت میهمانان داخلی و خارجی به این استان است.

فضاهای مهم تبلیغاتی در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان :

  • سالن اصلی فرودگاه اصفهان
  • سالن ترانزیت فرودگاه اصفهان
  • سالن چک فرودگاه اصفهان
  • فضای بیرون فرودگاه اصفهان
  • بلوار ورودی فرودگاه اصفهان

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان :

تعرفه تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان میانگین ماهیانه از ۵۴ میلیون تومان تا ۲۰۸ میلیون تومان قابل واگذاری می باشد و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی بستگی به نوع سالن و نوع بیلبورد تبلیغاتی و هزینه طراحی و اجرا محاسبه خواهد شد .

کسانی که قصد تبلیغات در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را دارند برای آگاهی از تعرفه تبلیغات در فرودگاه بین المللی اصفهان و همچنین مشاوره می توانند با شماره : ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایند .

pdf
تعرفه تبلیغات در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.