تبلیغات در فرودگاه

 

transport2_shannon

فرودگاه مکانیست همانند یک شهر، یک دهکده و یا یک مجموعه کامل که میتواند نیاز اولیه کسانی که در فرودگاه وارد میشوند را فراهم کند. فرودگاه‌ها مانند سایر مراکز تبادل حمل‌ و نقل و ترابری، همواره محلی برای جلب توسعه تجاری بوده‌اند. این جاذبه با افزایش تعداد مسافران و عبور بار و کالا و گسترش شهرها در بیرون و گاهی در اطراف فرودگاه‌ها بیشتر شده است.

تبلیغات محیطی در فرودگاه

امروزه تاثیر اقتصادی فرودگاه‌ها، به مراتب بیشتر از موقعیت ترانزیتی آنها نسبت به سابق است و تبلیغاتی که در فرودگاه ها صورت میگیرد از تنش مسافرانی که در حال انتظار پرواز به هنگام سفر هستند را میکاهد و این خود عامل موثری برای انتخاب تبلیغات در فرودگاه است،برهمین اساس برای تبلیغات فرودگاهی نمی توان حد و مرزی قائل شد و موقعیت استثنایی برای معرفی و عرضه خدمات فراهم می آورد.

جهت اطلاع از لیست فضاهای تبلیغاتی داخل فرودگاه ها و تعرفه اجاره آنها به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

تبلیغات محیطی در فرودگاه

 

اجاره غرفه در فرودگاه

غرفه های موجود در فرودگاه ها معمولا در ترمینال های مسافربری می باشند علاوه بر فروش محصولات و سمپلینگ منبع درآمد بسیاری خوبی از طریق سرمایه گذاری در تبلیغات بشمار می آید .

جهت اطلاع از قیمت اجاره غرفه (کانتر) در فرودگاه و شرایط واگذاری به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

 اجاره غرفه در فرودگاه

 

تعرفه تبلیغات در فرودگاه

تعرفه تبلیغات در هر فرودگاه بستگی به میزان رفت و آمد مسافران،نوع سالن فرودگاهی،موقعیت قرارگیری فرودگاه و … دارد. تعرفه اجاره فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه معمولا به صورت متناوب درحال تغییر است و بسته به شرایط و اوضاع بازار متغییر می باشد. لطفا هنگام بررسی تعرفه های تبلیغات در فرودگاه به تاریخ اعتبار آن توجه فرمایید.

جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات فرودگاه های کشور به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

تعرفه تبلیغات در فرودگاه

 

معرفی انواع فضاهای تبلیغاتی

بسته به نوع فرودگاه، میزان استقبال برندها از تبلیغات فرودگاهی و نیاز بازار، در هر فرودگاه فضاهای تبلیغاتی مختلفی درنظر گرفته میشود. از جمله مهترین های آنها میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • بیلبوردهای محوطه خارجی فرودگاه
  • تبلیغات داخل ترمینال ها
  • تلویزیون های بالای کانتر Check-In
  • تبلیغات برروی بدنه هواپیماها
  • تبلیغات داخل هواپیما
  • و…

از طریق آدرس ذیل میتوانید اطلاعات مربوط به انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه را ملاحظه نمایید:

معرفی انواع فضاهای تبلیغاتی فرودگاه