تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه

تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه

در کشور ما از زمان‌های گذشته در مرزهای کشور، گمرک وجود داشت که به تدریج از دوره قاجاریه به بعد اطلاعات امور گمرکی مورد توجه قرار گرفت تا جایی که از وجود خارجیان نیز برای اصلاح امور گمرکی کشور استفاده شد.امروزه گمرک و مسائل گمرکی به دلیل اهمیت فراوانی که در زمینه مبادلات بین‌المللی داراست، نیازمند تربیت افرادی است که با مبانی نظری و دانشگاهی علمی و آکادمیک آشنایی داشته باشند.

جمهوری اسلامی ایران یکی از اولین سازمان هایی بود که با تمام فراز و نشیب هایی که از نظر اداری و اجرایی برای استقرار گمرک در فرودگاه وجود داشت ، نیروها و امکانات خود را در بخش بسیار کوچکی از فرودگاه مستقر نمود که این اقدام مثبت گمرک ایران صرفا با هدف همکاری و اجرایی شدن یکی از بزرگترین پروژه های ملی بوده که اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی را به نمایش گذاشته و از هیچ کوششی فروگذاری ننموده است. در ادامه با تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه بیشتر آشنا خواهید شد.

تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه

در تمام کشورهای جهان، مسافران پروازهای خارجی باید از بخش گمرک فرودگاه عبور کنند،گمرک از رویه های ورود قطعی و موقت، صادرات قطعی و موقت، ترانزیت داخلی و خارجی، مسافری، مرجوعی و قضایی برخوردار می باشد.
همچنین گمرک فرودگاه به سبب وجود حساسیت های خاص از رویه های پست سریع، فریت و پست سیاسی بهره مند می باشد و تشریفات گمرکی مسافرین و پروازهای خارجی در سالن ارزیابی گمرک فرودگاه انجام می گیرد.

از جمله بخش های مهم برای دیده شدن برندها و یا محصولات در فرودگاه، بیلبوردهای سالن گمرک فرودگاه می باشد که در ذیل به آن اشاره شده است.

موقعیت تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه

مسافرینی که از طریق فرودگاه وارد می‌شوند، بعد از پیاده‌ شدن از هواپیما، وارد سالن تحویل بار خواهند شد و بعد از گرفتن چمدان‌ها، به بخش گمرک مسافران ورودی می‌روند. این قسمت، گاهی وقت‌ها شلوغ‌ ترین بخش سفر برای مسافرین خواهد بود، و چک‌ کردن بار این همه مسافر با ضوابط گمرکی به زمان زیادی احتیاج دارد، بنابراین تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه به دلیل حجم زیاد مسافرین بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

originalimage

مزایای تبلیغات در سالن گمرک فرودگاه

  • به دلیل رفت و آمد مسافرین داخلی و خارجی در سالن گمرک فرودگاه مانند کارشناسان، سرمایه گذاران و … تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در سالن گمرک فرودگاه از حسایت بالایی برخوردار می باشد .
  • معرفی توانمندی ها به مهیمانان خارجی از دیگر ویژگی های اجاره تابلو تبلیغاتی در سالن گمرگ فرودگاه می باشد.
  • معرفی برند و خدمات به صاحبان مشاغل مهم از جمله موارد مهمی است که در توسعه اقتصاد کشور نقش به سزای دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.