تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم

تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم

آشنایی با فرودگاه بین المللی قشم

فرودگاه بین المللی قشم یکی از ۵ فرودگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران می باشد که در سال ۱۳۷۶ افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. فرودگاه بین المللی قشم به جهت موقعیت خاص جغرافیایی جزیره و مجاورت با کشورهای حاشیه جنوب خلیج فارس و همچنین قرار داشتن در مسیر هوایی کریدور شرق و غرب در جنوب کشور، اهمیت و قابلیت بالایی می یابد. در این فرودگاه با داشتن ۷ CAT می تواند هواپیماهای پهن پیکر از قبیل ۳۰۰ AB را بپذیرد.

در حال حاضر بیش از ۱۶ واحد عملیاتی و غیر عملیاتی و بیش از ۱۴۰ نفر ، شامل پرسنل فرودگاه و سایر واحدها ، در فرودگاه قشم فعالیت دارند واداره امور فرودگاه را بر عهده دارند.

ساعات کار عملیاتی فرودگاه از طلوع آفتاب تا پایان آخرین پرواز در شب است که اخیرا نیز به دلیل افزایش تعداد پروازهای خارجی ، فرودگاه تا ساعات پایانی شب و حتی بامداد روز بعد فعال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به لینک ذیل مراجعه نمایید.

اطلاعات بیشتر درباره فرودگاه بین المللی قشم

موقعیت تبلیغات در فرودگاه قشم

جزیره قشم به علت موقعیت سوق الجیشی خود، در طول تاریخ از زمان عیلامی ها تا کنون ، همواره موقعیتی ممتاز و استثنایی داشته است. دسترسی به آبراههای بین المللی ، بازارهای داخلی ، بازار های کشورهای آسیای میانه و حاشیه جنوبی خلیج فارس، فراوانی نیروی کار ماهر، برخورداری از منابع عظیم انرژی از جمله گاز، سواحل عمیق و مناسب برای احداث اسکله های ویژه بارگیری کشتی های با ظرفیت بالا و سواحل بکر و مرجانی تفریحی به ویژه در جزایر ناز و هنگام و لارک در فاصله اندک با این جزیره از جمله مزیت های نسبی جزیره قشم است و از طرفی قرارگیری فرودگاه بین المللی در جزیره موقعیت استراتژی را برای تبلیغات در فرودگاه جزیره قشم را فراهم نموده است.

فرودگاه بین المللی قشم به دلیل اینکه جزء فرودگاه های مهم کشور محسوب می شود و از طرفی مسیر ارتباطی غرب خاورمیانه به شرق آسیا می باشد موقعیت قابل توجه ای برای انجام تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه بین المللی قشم دارا می باشد و همچنین اینکه رفت و آمد مدیران و تصمیم گیرندگان و نگرش تخصصی به تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم در حوزه های مختلف یک موقعیت استثنایی برای معرفی و عرضه خدمات کالا یا محصول را فراهم آورده و روزانه به دلیل تعداد بالا پروازهای داخلی و خارجی تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم از تآثیر گذاری بالایی برخوردار می باشد و باعث افزایش فروش برای صاحبین کالا می شود.

انواع تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم

فضای بیرونی و فضای داخلی فرودگاه از تابلوهای تبلیغاتی با ابعاد و اندازه های متفاوتی برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه قشم برخوردار می باشد. انواع تابلو تبلیغاتی شامل انواع استندهای تبلیغاتی در فرودگاه، انواع تلویزیون بزرگ شهری در فرودگاه، انواع بیلبوردهای فرودگاهی میباشد که بسته به نوع محصول، برند، درخواست مشتری و… بکارگرفته می شود.

اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم باید با تظارت خاص و دقت عمل بالان صورت گیرد تا بتواند به شکل چشم گیری نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید در حقیقت تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه قشم می تواند بخشی عظیمی از تبلیغات محیطی در فروگاه قشم را تحت پوشش قرار دهد.

انواع فضاهای تبلیغات در فرودگاه قشم

 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی قشم
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی قشم
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی قشم
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی قشم
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی قشم
 • ترمینال فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی قشم
 • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی قشم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه قشم و نحوه اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه قشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.