بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

معرفی فرودگاه بین المللی کرمان

فرودگاه کرمان یکی از فرودگاه‌های مهم ایران به حساب می‌آید. مساحت اولیه پایانه فرودگاه کرمان ۶۰۰ مترمربع وطول باند اصلی ۲۶۰۰متر با عرض ۴۵ متر وباند فرعی ۲۰۰۰متر با عرض ۴۵متر مربع بوده است. در سال ۱۳۶۰ عملیات تطویل وروکش باند اصلی به طول ۳۸۴۵متر عرض ۶۰ متر ارتقاء‌یافته است که در سال ۱۳۶۶ به بهره برداری و در سال ۱۳۶۹ تحویل قطعی گردیده است.

در سال ۱۳۶۲انعقاد قرارداد توسعه ترمینال فرودگاه به میزان ۱۲۰۰متر مربع منعقد ودر سال ۱۳۶۶ مساحت ترمینال ها به ۱۸۰۰متر مربع افزایش ومجددا در سال ۱۳۶۹ با ایجاد توسعه پایانه پایانه حجاج به ۲۶۰۰متر مربع گسترش یافته است. در سال ۱۳۷۲ پایانه حجاج با زیربنای ۳۰۰۰متر مربع به بهره برداری رسیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک ذیل مراجعه نمایید.

اطلاعات درباه فرودگاه بین المللی کرمان

اهمیت تبلیغات در فرودگاه کرمان

کرمان از لحاظ تجاری و صنعتی نیز به دلیل وجود منطقه ویژه اقتصادی سیرجان و ارگ جدید؛ همچنین به علت تولید بیشتر پسته صادراتی ایران در این استان، موقعیت استراتژی را برای تبلیغات دارد و یکی از بهترین مکانها، تبلیغات در فرودگاه کرمان می باشد. سرمایه گذاری برای بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان میتواند باعث توسعه در کسب و کار و فروش هر چه بهتر محصولات گردد.

یکی از ویژگی های ممتاز فرودگاه کرمان، موقعیت بین المللی این فرودگاه است که به همین سبب، اجرای تبلیغات در معرض دید افرادی که از خارج کشور می آیند قرار خواهد گرفت و فرصت تبلیغات برای برندهای داخلی نیز فراهم میشود.

فرودگاه کرمان از جمله فرودگاه های مهم کشور محسوب میشود که در رشد و توسعه اقتصادی سهم قابل توجهی را از آن خود کرده است، بدین سبب سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در فرودگاه اصفهان در به یاد ماندنی شدن هر چه بهتر برند تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت.

میزان جابجایی مسافر در فرودگاه کرمان

فرودگاه کرمان یکی از فرودگاه‌های مهم مرکز ایران به حساب می‌آید و دارای ۲ ترمینال داخلی و خارجی بوده که در سال گذشته ۷۳۰ هزار مسافر خارجی و داخلی از امکانات این فرودگاه استفاده کرده‌اند.هر هفته بالغ بر ۱۱۶ پرواز داخلی و بین‌المللی از فرودگاه بین‌المللی کرمان انجام می‌گیرد.

میزان ورود و خروج مسافر از جمله پارامترهای شناخته شده در تبلیغات محیطی فرودگاه کرمان و سایر فرودگاه هاست چرا که هر چه رفت و آمد در فرودگاه بیشتر باشد به همان میزان تبلیغات و اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان از بازدهی قابل توجهی برخوردار خواهد شد.

جهت اطلاع از نحوه واگذاری انواع بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه کرمان با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ در تماس باشید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

 

تصاویر نمونه ای از  فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه کرمان

  • فضای بیرون فرودگاه کرمان

تبلیغات در فضای بیرونی فرودگاه کرمان

  • سالن عمومی فرودگاه کرمان

تبلیغات در فرودگاه کرمان

  • سالن ترانزیت فرودگاه کرمان

تبلیغات در فرودگاه کرمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.