بهره برداری از ۹ پروژه در فرودگاه بین المللی مهرآباد

بهره برداری از ۹ پروژه در فرودگاه بین المللی مهرآباد

همزمان با هفته دولت ، ۹ پروژه به ارزش ۱۰۸ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال در فرودگاه بین المللی مهرآباد با حضور مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری رسید .
به گزارش فرودگاهی ، در هفته دولت امسال ساختمان دادسرا ، سیستم FIDS ، کف سازی سالن ترانزیت ترمینال ۲ ، کف سازی سالن عمومی ترمینال ۱ ، نمازخانه ترمینال ۴ ، سرویس بهداشتی ترمینال ۶ و پروژه محوطه سازی خیابان روبه روی ترمینال ۱ و معبر خروجی و ورودی پارکینگ ها به بهره برداری رسید .
بر اساس این گزارش ، ساختمان جدید دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه بین المللی مهرآباد به مساحت ۱۷۰ مترمربع با اعتبار ۱۸۰ میلیون ریال در ۵ ماه احداث شد و سیستم FIDS برای ارایه اطلاعات همزمان پروازها در قالب سامانه هوشمند و مکانیزه برای ارتقا خدمات فرودگاهی و کسب رضایت مسافران و اعلان پرواز فرودگاه مهرآباد مطابق با استانداردهای روز جهانی نصب و برای راه اندازی آن ۶ میلیارد ریال هزینه شده است .
افتتاح پروژه محوطه سازی خیابان روبه روی ترمینال یک و معبر خروجی و ورودی پارکینگ ها از دیگر پروژه هایی است که در هفته دولت امسال افتتاح شد و همزمان اجرای پروژه روان سازی و ساماندهی مقابل ترمینال های ۱ و ۲ با هدف افزایش حداکثر بهره وری از سیستم حمل و نقل عمومی در زمینه های روان سازی گردش ماشین ها ، سهولت دسترسی مسافران به ترمینال ها و پارکینگ های طبقاتی و مترو نیز از پروژه های مهم این فرودگاه است که در هفته دولت به بهره برداری رسید .
گفتنی است ، فرودگاه مهرآباد سالیانه با پذیرش و اعزام حدود ۱۵ میلیون مسافر به عنوان پر ترددترین فرودگاه کشور یکی از قطب های حمل و نقل شهری است و ارتقاء سطح خدمات به مسافران در این فرودگاه در تسهیل تردد مسافران برای شرکت فرودگاه های کشور از اهمیت زیادی برخوردار است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.