افزایش پروازهای مسیر رفت و برگشت مشهد – آبادان

افزایش پروازهای مسیر رفت و برگشت مشهد – آبادان

مدیر فرودگاه آیت الله جمی آبادان از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – آبادان و به عکس خبر داد .
به گزارش پایگاه فرودگاهی ، غلامرضا دهقانی زاده با اشاره به اینکه این اقدام در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران نوروزی انجام شد، گفت : طی برنامه ریزی های صورت گرفته توسط شرکت هواپیمایی آسمان ، این شرکت در تمامی روزهای هفته نسبت به برقراری پرواز در مسیر آبادان – مشهد و به عکس اقدام کرده است .
وی ادامه داد : برقراری و افزایش پرواز بر ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات منجر می شود ضمن آنکه تامین امکانات، شرایط آسودگی و تسهیل در نحوه ارائه خدمات پیش نیاز برقراری یک پرواز است .
مدیر فرودگاه آیت الله جمی آبادان ، افزود : در زمان حاضر به طور هفتگی بیش از ۱۲۰ پرواز با همکاری شرکت های هواپیمایی آسمان ، کیش ، قشم ایر ، ایران ایر ، زاگرس ، ایران ایرتور ، ماهان و ایرعربیا از فرودگاه آیت الله جمی آبادان انجام می شود .
دهقانی زاده خاطر نشان کرد : شرکت هواپیمایی آسمان در گذشته با ۴۲ پرواز هفتگی در مسیرهای اصفهان ، تهران ، مشهد ، شیراز ، بندرعباس و کویت خدمات مسافری ارائه می کرد که با افزایش پروازها در مسیر یاد شده رقم پروازها توسط این شرکت به ۷۶ پرواز رفت و برگشت رسیده است .
وی تصریح کرد : هم جواری با کشور عراق و استقبال گسترده زائران و گردشگران عراقی از پروازهای مشهد به ویژه در ایام نوروز از دلائل اصلی شرکت هواپیمایی آسمان در برقراری و افزایش پروازها در مسیر مشهد – آبادان و به عکس است .
مدیر فرودگاه آبادان با اعلام آمادگی برای پذیرش پرواز در مسیرهای مختلف در ایام نوروز یادآور شد : در زمان حاضر از فرودگاه آیت الله جمی آبادان در مسیرهای تهران، اصفهان، شیراز، بندرعباس، مشهد، کویت و شارجه خدمات مسافری ارائه می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.