افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه کرمان

افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه کرمان

مدیر کل فرودگاه های استان با اشاره به تاکید این اداره کل به توسعه و تعامل بیشتر با توجه به قابلیت های مستعد و موجود هوانوردی و فرودگاهی با نقش آفرینی نیروی انسانی متخصص و متعهد این اداره کل تاکید کرد : فرودگاه به عنوان یکی از بسترهای زیر ساختی اساسی در تعامل و توسعه فوری و مهم است که با تکمیل روزانه نیازهای هوانوردی و فرودگاهی امکانات پذیرش و اعزام مسافران در فرودگاه بین المللی کرمان و سایر فرودگاه های تابعه استان ایجاد و در انتظار میزبانی پروازها می باشد .
به گزارش فرودگاهی ، نخعی با ابراز خرسندی از افزایش پروازی اخیر پیرو پیگیری‌های مکرر این اداره کل اظهار کرد : با پیگیری‌ها مستمر شاهد افزایش و تعدد پرواز در دو مسیر مشهد مقدس و تهران هستیم که می تواند پاسخگوی خوبی برای نیازها وگلایه های مردمی است .
وی ورود پروازهای پهن پیکر به فرودگاه مرکز استان را هم جوابگوی خیل درخواست های مردمی ندانست و گفت : همواره با چالش نبود امکان اعزام بیشتر مسافران با گلایه فراوان هستیم که علی رغم ورود پروازهای پهن پیکر باز هم افاقه نمی کند که امیدواریم با افزایش پلکانی پروازها مشکل مردم به مرور مرتفع شود .
مدیر کل فرودگاه های استان از مذاکره موفق با مدیر کل هواپیمائی جمهوری اسلامی کرمان خبر داد و خاطر نشان کرد : برابر هماهنگی های به عمل آمده و نظر به رفع مشکلات مردم، مقرر شد تا در آینده نزدیک شاهد افزایش پروازهای متوقف شده هفتگی شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی در فرودگاه بین المللی کرمان برای دو روز در هفته را مجددا شاهد باشیم .
افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس با هواپیماهای MD در روزهای شنبه از تهران ساعت ۶:۱۵ وارد و ساعت ۷:۱۵ به تهران باز می گردد همچنین در روزهای دوشنبه ساعت ۱۲:۳۰ از مشهد مقدس وارد و ساعت ۱۳:۳۰ به مشهد مقدس می رود و نیز روزهای پنچ شنبه ساعت ۱۲ وارد و ساعت ۱۳ به مشهد مقدس می رود .
فرودگاه بین المللی کرمان روزانه بین ۱۸ تا ۲۰ نشست و برخاست دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.