افتتاح سالن ترانزیت جدید ترمینال داخلی فرودگاه مشهد

افتتاح سالن ترانزیت جدید ترمینال داخلی فرودگاه مشهد

در راستای توسعه ی ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ، سالن ترانزیت جدید این ترمینال واقع در ضلع شمالی ، با حضور باقریان عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران مورد بهره‌برداری قرار گرفت .
به گزارش فرودگاهی ، محمدباقر قاسم‌زاده ، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت : سالن ترانزیت جدید ترمینال داخلی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع ، در ۶۰ روز کاری و با هزینه‌ ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال افتتاح شد .
در حاشیه این مراسم ، غلامحسین باقریان ، عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها نیز با ابراز خرسندی از پیشرفت‌ها و توسعه چشمگیر فرودگاه مشهد ، گفت : اقدامات صورت گرفته در فرودگاه مشهد با وجود کمبودها و برخی محدودیت‌ها قابل تحسین و درخور توجه است .
وی ضمن قدردانی از زحمات مدیر کل و کارکنان اداره‌ کل فرودگاه‌های استان اظهار داشت : فرودگاه مشهد به‌عنوان یکی از فرودگاه‌های پایلوت کشور دارای اهمیت بسیار است و نگاه ما به این فرودگاه یک نگاه ملی است و خوشبختانه هم اکنون این فرودگاه چهره‌ ای آبرومند دارد .
مدیر کل فرودگاه‌های استان در خصوص افتتاح این سالن گفت : با توجه به رشد روز افزون پروازها و میزان اعزام و پذیرش مسافران از فرودگاه مشهد و با هدف رفاه حال و خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران و زائران بارگاه قدسی حضرت رضا(ع) ، سالن ترانزیت جدید ترمینال داخلی فرودگاه شهید هاشمی نژاد به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع، در ۶۰ روز کاری و با هزینه‌ ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال انجام شد .
وی افزود : هم اکنون تعداد گیت‌های خروجی این ترمینال از ۶ گیت به ۱۱ گیت افزایش یافته است و در آینده نزدیک نیز ۳ گیت خروجی دیگر به این تعداد افزوده خواهد شد که رضایتمندی، کاهش ایستایی و تسریع در روند اعزام مسافران را در پی خواهد داشت .
قاسم‌زاده ادامه داد : اولویت ما در فرودگاه مشهد افزایش کیفیت خدمات فرودگاهی و خدمت‌رسانی مطلوب به مردم است و با جدیت، پیگیری طرح‌های توسعه‌ ای را در دستور کار قرار خواهیم داد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.