اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

معرفی فرودگاه بین المللی مهرآباد

نام اصلی این منطقه یا نام اصلی روستای مهرآباد “حسین آباد”بود . تا اینکه جزو مهریه عصمت الدوله درآمد و نام مهرآباد را بر آن گذاشتند. اما بعدها به مناسبت خرج های بی رویه مهرآباد به گرو رفت و از تملک خانواده او خارج شد و دادخواهی او نزد رضاخان هم بی فایده بود و به خاطر بی مهری خویشاوندان، چنان آزرده شد که دست از مهرآباد کشید . چندی بعد، دریکی از روزهای سال ۱۲۹۶ شمسی و در اواخر جنگ جهانی اول، مردم تهران برای اولین بار شاهد پرواز هواپیما در فراز آسمان بودند . این هواپیما به صورت قطعات مجزا، از روسیه و از طریق بندر انزلی به وسیله اتومبیل به تهران حمل شد و پس از سوار کردن قطعات ، توسط خلبان روسی بر فراز تهران بی برج و باروی آن ایام و در ارتفاع پائین پرواز کرد و چون در آن زمان محلی به عنوان فرودگاه در تهران وجود نداشته ، خلبان در محل امور خارجه تهران ( میدان مشق ) به زمین نشست.

سالها بعد و به دنبال پیشرفت سریع صنعت هواپیمائی ، حق انحصاری هواپیمائی در ایران به موجب قانون، در بهمن ۱۳۰۴ به شرکت هواپیمائی آلمانی یونکرس (Junkers) واگذار شد و ۲۲ سال بعد و پس ازتأسیس باشگاه خلبانی با ۲۰ فروند هواپیما در سال ۱۳۱۷، عملاً فرودگاه مهرآباد تأسیس و متولد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به لینک زیر مراجعه نمایید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد

میزان بازدهی تبلیغات در فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد با توجه به رشد ترافیک هوایی و افزوده شده شرکتهای هواپیمائی و خطوط هوایی درهر برهه زمانی با نیازهای جدید مسافرین و مراجعین و شرکتهای هواپیمائی و جانبی مواجه می شود که درصد درفع نیازها و در جهت کسب درآمد فعالیت های تجاری قابل ملاحظه ای را در برنامه کاری خود دارد و از این رو میزان بازدهی اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد بطور فزاینده ای موجب جلب نظر مخاطبین می گردد.

هرچند که بررسی و مطالعه آمار ارائه شده نشان می دهد که طی سالهای اخیر تهران نه تنها به عنوان اصلی ترین و بزرگترین و مهمترین شهر ایران مطرح بوده است بلکه از لحاظ سیاحتی و گردشگری و نیز در برخی مواقع از سال به عنوان مرکز نمایشگاه های ملی و بین المللی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است . بدیهی است که شرایط ویژه تهران تأثیر مستقیم بر عملکرد و ترافیک هوایی فرودگاه خواهد داشت و اجاره بیلبورد در فرودگاه بین المللی مهر آباد از اثر بخشی و توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

originalimage (2)

تبلیغات در فرودگاه مهرآباد از جمله سرمایه گذاریهای ملموسی می باشد که مسافر در طی مدتی که در فرودگاه حظور دارد می تواند تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد را با دقت ملاحظه نماید و همین امر موجب ماندگاری در ذهن مخاطب می گردد و در موارد نیاز به برندی مراجعه خواهد نمود که نام آن پیش از این در تبلیغات آوازه ای را از آن خود کرده باشد و بدین جهت است که اجرای تبلیغات در فرودگاه مهرآباد از جمله فرودگاه های معروفی می باشد که به اعتبار برند خواهد افزود.
همچنین یکی دیگر از قابلیت های تبلیغات محیطی در فرودگاه مهرآباد فضای پارک اتومبیل خصوصاً در ایام حج و اوج ترافیک مسافران می باشد و قطعا اجاره بیلبورد در فضاهای باز فرودگاه مهرآباد مانند محوطه بیرونی فرودگاه و پارکینگ تاثیرات چشم گیری دارد.

تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

فرودگاه بین المللی مهرآباد در راستای ارتقاء سطح خدمات و تسهیلات مورد نیاز مسافرین، مستقبلین و مشایعین فرودگاه به برگزاری مزایده برای فضاهای تبلیغاتی اقدام می نمایید از همین رو نمیتوان قیمت مشخصی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد را همیشگی اعلام کرد زیرا ارزش گذاری بر روی تابلوها و فضاهای تبلیغاتی بستگی به پارامترهای مختلفی دارد و از طرفی مجریان تبلیغاتی تخفیفات دوره ای را برای اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد و سایر فرودگاه ها لحاظ می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واگذاری تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه مهرآباد تهران به شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

هدف از اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

هدف اصلی از اجاره تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد از قبیل بیلبوردهای تبلیغاتی، استند تبلیغاتی،تلویزین تبلیغاتی و…، ماهیت و معرفی برندها و فرصتی برای سرمایه گذاری اعم از بازدید کنندگان و مسافران داخلی و خارجی را فراهم می آورد که برای توسعه کوتاه مدت فرودگاه نیز مناسب می باشد و ضمن فراهم آوردن یک مجموعه فرودگاهی کارآمد، اقتصادی ، از نظر تبلیغاتی قابل قبول و نتیجه بازدهی مطلوب را برای صاحبین برند بوجود می آورد و این در حالیست که اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد تنوع بصری را در محیط فرودگاه نیز حفظ می کند.

originalimage (7)

فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

از جمله مهمترین فضاهای تبلیغاتی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد شامل موارد ذیل می باشد:

 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه مهرآباد
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه مهرآباد
 • فضای بیرونی فرودگاه مهرآباد
 • فضای پارکینگ فرودگاه مهرآباد
 • ستون داخل سالن فرودگاه مهرآباد
 • سالن ترانزیت فرودگاه مهرآباد
 • محوطه داخلی فرودگاه مهرآباد
 • سالن انتظار فرودگاه مهرآباد
 • ترمینال فرودگاه مهرآباد
 • سالن گمرک فرودگاه مهرآباد
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه مهرآباد
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد
 • بلوار ورودی فرودگاه مهر آباد

تصاویر نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.