اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان

اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه بین‌المللی اصفهان که با نام “فرودگاه شهید بهشتی” نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور است که در منطقه صفه شهر اصفهان قرار دارد.
این فرودگاه با مساحت ۱۰۴۱ هکتار، پذیرای انواع هواپیماهای مسافربری موجود بوده و دارای یک ترمینال جهت پروازهای داخلی و یک ترمینال برای پروازهای خارجی می‌باشد.
نکته قابل توجه دیگر دیدار بسیاری از مقامات و مسئولین ارشد کشورهای مختلف است که ضمن سفر به ایران، از شهر تاریخی اصفهان نیز بازدید به عمل می‌آورند و این امر اهمیت بالای این شهر و لزوم تشکیلاتی زیبا، مجهز و شایسته شهر تاریخی اصفهان را یادآوری می‌نماید.
فرودگاه بین‌المللی اصفهان در حال حاضر به صورت ۲۴ ساعته به حدود ۱٫۵ میلیون مسافر خدمات ارائه می‌نماید. فعالیت هندلینگ و خدمات مسافری توسط شرکت‌های هواپیمایی کیش ایر، ایران ایر، آسمان، کاسپین و ماهان ایر موجود در فرودگاه انجام می‌شود. گفتنی است علاوه بر انجام پرواز به نقاط مختلف کشور، از این فرودگاه پروازهایی به شهرهای تفلیس، بغداد، دوبی، کویت، جده، مدینه، استانبول، ازمیر، دمشق، نجف، آدانا، آنتالیا و دوحه نیز انجام می‌ شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه نمایید.

اطلاعات درباره فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان

اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان

تبلیغات محیطی در اصفهان و همچنین اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان که بعنوان پایتخت فرهنگی ایران می باشد یکی از فرصت های مناسب برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی در فرودگاه اصفهان می باشد. فضاهای تبلیغاتی فرودگاه اصفهان،موقعیت برتری جهت رساندن پیام های تبلیغاتی برای صاحبان آگهی ها در شهر اصفهان دارد.

همچنین این شهر به دلیل موقعیت خاص سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … از جاذبه‌های خاص طبیعی و گردشگری بسیاری برخوردار است که هر سال غیر از مسافرین داخلی و ایرانگردان از بین هموطنان، پذیرای تعداد زیادی از جهانگردان و طرفداران صنعت توریسم می باشد که می تواند باعث پیشرفت هرچه بهتر صنعت تبلیغات گردد.

وبهترین مکان برای اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان عبارتند از:

  • فضای بیرون فرودگاه اصفهان
  • بلوار ورودی فرودگاه اصفهان
  • سالن اصلی فرودگاه اصفهان
  • سالن ترانزیت فرودگاه اصفهان
  • سالن چک فرودگاه اصفهان

تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان

تبلیغات بازویی نیرومند درگسترش برند (نام و سمبل بصری محصول) و معرفی هویت سازمانها است و از بین رسانه ها، تبلیغات محیطی یکی از بیاد ماندنی ترین نوع تبلیغات در بین اقشار یک جامعه است که منجر به فروش محصولات می شود.
تبلیغات در فرودگاه اصفهان بصورت گسترده و حرفه ای توسط صاحبان رسانه خوب انجام می شود و تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان میانگین ماهیانه از ۵۴ میلیون تومان تا ۲۰۸ میلیون تومان قابل واگذاری می باشد و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی بستگی به نوع سالن ونوع بیلبورد تبلیغاتی و هزینه طراحی و اجرا محاسبه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واگذاری تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه اصفهان با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

مزایای تبلیغات در فرودگاه

تبلیغات در فرودگاه مزایایی نیز دارد که از آن جمله می توان به این نکته اشاره کرد:
• تبلیغات در فرودگاه برای فروش محصولات از بازدهی بالایی دارد برخوردار می باشد.
• محل قرارگرفتن تبلیغات در فرودگاه اصفهان یکی از حائز اهمیت ترین جنبه های تبلیغاتی می باشد.فرودگاه ها به لحاظ این که یکی از پر رفت و آمدترین مکان های عمومی محسوب می شوند تبلیغات در فرودگاه اهمیت ویژه ای می یابد.

معایب تبلیغات محیطی در فرودگاه

تبلیغات در فرودگاه معایبی نیز دارد که از آن جمله می توان به این نکته اشاره کرد:
• مخاطبین تبلیغات افرادی خاص همچون مدیران، مهندسین، متخصصین و از این قبیلند از این رو نمی توان هر محصولی را در فرودگاه تبلیغ کرد.
• زمان برای این افراد اهمیت بالایی دارد و وقت خود را صرف مطالعه تبلیغات ساده نخواهند کرد و تبلیغ باید به قدری جالب و جذاب باشد که این افراد را به خود جذب کند.

نمونه ای از تصاویر تابلو تبلیغاتی فرودگاه اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.